Narodil se nový dinosaurus aneb Mobilní odsávací systém Dynabrade

image

Publikováno: 13.05.2019

Rubrika: Kampaně

Firma Dynabrade, kterou MATRIX Automotive zastupuje v České republice a na Slovensku více než 25 let, se ve státě New York specializuje již půl století na vývoj a výrobu průmyslového pneumatického ručního brusného nářadí. Nyní přichází Dynabrade s novinkou v podobě odsávacích systémů. Ty výrazně pomohou ke zvýšení kvality pracovního prostředí a ochrany zdraví, na což firmy v poslední době hodně tlačí.

MATRIX Automotive v těchto dnech představuje novinku z tohoto segmentu, a to mobilní odsávací systém MINI RAPTOR. Jedná se o kompaktní zařízení designované pro jednoho operátora se skvělou symbiózou brusky a vysoce efektivního odsávání. Tento produkt šetří čas a energii díky ON/OFF automatickému zapínání a vypínání. Navíc obsahuje nejen odkládací stolek pro ochranu brusiva, ale také závěsný systém pro ochranu brusky. Je geniální ve spojení s orbitálními bruskami Dynorbital, kde vzniká pro operátora téměř ideální ergonomické pracovní prostředí.

Kromě tohoto mobilního odsávacího systému má MATRIX Automotive pro boj s brusným prachem na pracovišti v nabídce ještě další výkonné a účinné prostředky. Za všechny jmenujme stacionární vysavač o objemu 78 lt (otec Raptor), odsávací stůl s duální filtrací či aktivní nebo pasivní dýchací pracovní pomůcky.

  • Dvojitý HEPA filtr
  • Vynikající sběr prachových částic pomocí ergonomické vysávací hadice 1" x 20"
  • Kompaktní systém pro obsluhu velkého prostoru
  • Vynikající přívod vzduchu do pneumatického nářadí zajišťuje správné otáčky při zatížení

Kontaktujte nás

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami
Děkujeme. Ozveme se Vám.