Automotive opět nechyběl na veletrhu polymerních kompozitů

image

Publikováno: 08.04.2019

Rubrika: Ze života divize

Na veletrhu JEC 2019 samozřejmě nechyběli ani zástupci MATRIX Automotive, a to ředitel Jaroslav Švarc a Milan Holý, vedoucí skupiny lepicich systémů.

„S lepenými spoji máme zkušenosti od roku 1997. Tehdy jsme zahájili spolupráci se švýcarskou společností Gurit-Essex, která byla o tři roky později začleněna do koncernu Dow Chemical. Na začátku naší činnosti jsme pracovali především s polyuretanovými lepidly používanými na lepení autoskel. Pak MATRIX Automotive rozšířil svou činnost na konstrukční lepení strukturálními jednosložkovými epoxitovými lepidly,“ upřesnil, proč byla návštěva na veletrhu pro Automotive tak důležitá, ředitel divize Jaroslav Švarc.

Během let se Automotive vypracoval na jednu z nejdůležitějších firem na trhu s brusnými a lepicími technologiemi
v Čechách a na Slovensku. Výjimečné postavení potom společnosti z Třebešova dává vlastní aplikační laboratoř, díky které je MATRIX Automotive schopen velmi rychle vyhodnotit kvalitu navržených řešení.

„Umíme slepit téměř cokoliv včetně dodávky patřičného vytlačovacího zařízení či mísicích trysek. Prostřednictvím produktů značek Dow, 3M a Acralock pokrýváme celé portfolio
v poptávce průmyslového trhu,“ dodává ředitel Švarc.

V Paříži bylo k vidění více než 1 300 vystavovatelů ve 26 pavilonech a uskutečnilo se zde více než 1 800 pracovních schůzek. To jsou čísla, která vypovídají o značném významu celého setkání, které se uskutečnilo od 12. do 14. března.