MATRIX Automotive a 3M

image

Publikováno: 04.03.2019

Rubrika: Ze života divize

Při příležitosti konání 3M distributorské konference v Olomouci se konalo strategické jednání mezi vedením společností 3M a MATRIX Automotive. Alain Simonnet, generální ředitel 3M v regionu východní Evropy, ocenil délku a růst obchodní spolupráce mezi Automotivem a 3M. MATRIX je totiž největším průmyslovým distributorem s více než pětadvacetiletou tradicí.

„Další potenciál pro společný růst vidím v pokračování trendů inovací v oblasti průmyslového broušení a lepení. Pro budoucí úspěch je nutné být připraven rychle a zodpovědně řešit úkoly a příležitosti u našich stávajících i potencionálních zákazníků. Obě firmy k tomu mají nejen tým profesionálů, ale i vlastní aplikační laboratoře,“ popsal spolupráci ředitel MATRIX Automotive Jaroslav Švarc.

Doba se nekonečně zrychluje a každá společnost musí umět reagovat. Velmi důležitým aspektem je efektivní, vzájemná a přesná komunikace. V tomto směru se výrazně zlepšují technologie, a to nejen v elektronické komunikaci, ale i ve sdílených přístupech do jednotlivých obchodních a logistických procesů. Tuto činnost koordinuje pro MATRIX Automotive a 3M Soňa Roventa-Hakszer, ředitelka pro distribuční kanály.

„Tým MATRIX Automotive, pro který je dlouhodobá spolupráce se společností 3M již zavedenou záležitostí, neusnul na vavřínech. Na úrovni obchodní, technické, oddělení kvality, zákaznického servisu, ale i operativní logistiky je aktivně připraven čelit novým výzvám česko-slovenského průmyslového trhu,“ dodal závěrem Jaroslav Švarc.