Podporujeme vše v pohybu i krajský přebor FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

image

Publikováno: 18.05.2020

Rubrika: Ze života divize

MATRIX a.s. se tak stal generálním partnerem FC Spartak Rychnov nad Kněžnou pro rok 2020.
Nejen dodávkami brusných a lepicích technologií pro výrobce automobilů, autobusů, vlaků, letadel, lodí a kamionů, ale i podporou pohybu dětí, mládeže i dospělích fotbalového klubu FC Spartak Rychnov nad Kněžnou je MATRIX Automotive součástí všeho v pohybu.
„Jsme velmi rádi, že jsme se domluvili se společností MATRIX na generálním partnerství. Jedná se o silnou a respektovanou společnost v regionu, která již dlouhodobě sponzoruje náš klub“ řekl předseda Václav Brůžek.
FC Spartak patří dlouhodobě k největším oddílům na okrese Rychnov nad Kněžnou. Je tradičním účastníkem krajského přeboru mužů
i v mládežnických kategoriích. V práci s mládeží a dětmi patří FC Spartak k nejvýznamnějším
i v rámci Královéhradeckého kraje. Prohloubení spolupráce se společností MATRIX přispěje
k dalšímu růstu našeho klubu.