Průmyslové ruční nářadí

Broušení a lepení v pohybu

image

Za více než dvě desetiletí si značka Dynabrade získala dobrou pověst a upevnila vedoucí pozici v inovacích designu a výroby pneumatického nářadí profesionálních kvalit broušení a leštění pro veškeré potřeby mnoha průmyslových odvětví. Dynabrade dodává svým zákazníkům vysoce kvalitní nářadí pro práci s kovy, dřevem, plasty, sklem, pryží, kamenem, laminátem a jinými materiály prostřednictvím celosvětové sítě profesionálních distributorů.

MATRIX a. s. je výhradním zástupcem profesionálního pneumatického nářadí Dynabrade pro Českou republiku od roku 1993. Společně s brusnými systémy firmy 3M, jíž jsme autorizovaným distributorem, dokáží naši techničtí pracovníci dokonale zajistit vyřešení Vašich technologií povrchových úprav. Pro tyto účely jsme zřídili vysoce profesionálně vybavené testovací pracoviště přímo v naší firmě, kde si každý zájemce o naše technologie může bezplatně vyzkoušet vhodnou aplikaci přímo na svém výrobku. Na všechny typy nářadí poskytujeme 24 měsíční záruku. Náš servisní technik je připraven zajistit jak záruční tak i pozáruční opravy.

Na základě naší více než 22 leté spolupráce s partnery v dopravním průmyslu vám nabízíme naše služby v oblasti technické (řešení technického problému, analýzy), logististické (operativní komunikace, rychlé dodávky), školící (školení techniků, prezentace inovací), servisní (záruční a pozáruční servis).

Kontaktujte nás

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami
Děkujeme. Ozveme se Vám.